AKRA Gran Fondo’ya doğru

Bu yıl 28 Nisan Pazar günü 6’ncısı düzenlenecek olan AKRA Gran Fondo Antalya powered by AG Tohum yarışlarının koordinasyon toplantısı yapıldı. 
 
Kemer Akra Otel’de yapılan koordinasyon toplantısına, Kemer Kaymakamı Ahmet Solmaz, Kemer Belediye Başkan Vekili Cansın Efir, Kemer Jandarma Komutanı Ömer Seyhan, Kemer Emniyet Müdürü Harun Mere, Kemer Turisitk Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) Başkan Yardımcısı Ayhan Çakıcı, Barut Collection Kemer Genel Müdürü Asım Burak Kıpçak, Kemer İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Kamil Bozkurt ve kamu kurumlarının temsilcileri katıldı. 
 
Bu yıl 6’ncı kez birbirinden önemli isimleri Kemer’de ağırlayacak olan AKRA Gran Fondo Antalya powered by AG Tohum, “Mavi ve Yeşil’in bir parçası ol” sloganı ile start alacak. 
 
Kemer Belediyesi’nin de büyük destek verdiği yarışta sporcular, 98 kilometrelik AKRA ve 49 kilometrelik AG Tohum parkurunda pedal çevirecek. Yarış, ulusal ve uluslararası bir çok organizasyonun merkezi haline gelen Mustafa Ertuğrul Aker Parkı önünden başlayacak. 
 
Düzenlenen koordinasyon toplantısında, yarışlarla ilgili bilgilendirmeler ve sunumlar yapıldı. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x